DEC-2009-029-bewerkt    WOLFCARIUS-COM-001    WOLFCARIUS-BEDRIJF-190    WOLFCARIUS-BEDRIJF-204

Firma

Facebook
Twitter

Owoc dla Państwa przez cały rok:

Zima:

Od grudnia do początku kwietnia przycinamy wszystkie nasze drzewa owocowe . Dobre cięcie stanowi podstawę wydajności, jakości  i dobrego zbioru. Odbywa się więc przy udziale naszych wyspecjalizowanych pracowników.

Wiosna:

W miesiącach kwietniu i maju sady są w pełnym rozkwicie. Plantacje są piękne i warte odwiedzenia. Dla dobrego zapylenia kwiatów, pomagamy naturze i umieszczamy dodatkowe ule  na plantacjach. Nawet wtedy, gdy są przymrozki, ochraniamy nasze kwiaty przed zamarzaniem i  nawadniamy je. Pracujemy proekologicznie: pożyteczne owady są przyciągane w celu usuwania owadów złośliwych. Robimy to używając ekologicznych pasków i poprzez obsadzanie żywopłotów, zawieszenie "birdhouses" dla owadożernych ptaków śpiewających i umieszczenie siadających miejsc dla ptaków drapieżnych. Od wiosny wprowadzamy fertygację, tak żeby drzewa otrzymywały jedzenie i wodę, co z kolei wpływa na dobrą jakość i produkcję.

Lato:

Jeśli jest zbyt dużo owoców, musimy je przerzedzić. Zbyt małe i niższych jakości owoce są ręcznie usuwane. Konserwujemy sady i maszyny, i robimy wszystko, żeby przygotować żniwa.

Lato + Jesień:

zbiór rozpoczyna się w połowie sierpnia, a kończy pod koniec października. W ciągu dwóch miesięcy, dziesiątki pracowników sezonowych pomagają zebrać owoce. Wszystko zbiera się w dużych zbiornikach -"paloxenach". Są one natychmiast po zbiorach umieszczane w  chłodniach.

Jesień / zima / wiosna / lato: W zależności od zapotrzebowania możemy dokonać sortowania owoców i oferujemy je naszym klientom. Oferujemy świeże owoce i krótko po wyjęciu z lodówki, tak aby nasi klienci mogli otrzymać najsmaczniejsze owoce.

Główny odpowiedzialny za uprawę : Stephan Wolfcarius: +32479 / 36 43 63