WOLFCARIUS-BEDRIJF-113    WOLFCARIUS-BEDRIJF-165    WOLFCARIUS-BEDRIJF-142    conference

Witamy !

Facebook
Twitter

fotoappels

Witamy w Fruitbedrijf Wolfcarius Markegem. Jesteśmy firmą rodzinną, która produkuje i sprzedaje jabłka i gruszki. Poprzez optymalne monitorowanie naszych sadów, składowanie i sortowanie,  już od 3 pokoleń zapewniamy wszystkim naszym klientom owoce najwyższej jakości. Gospodarstwo sadownicze, prowadzone przez braci Stefana i Yves, ma dwie lokalizacje : Gottem i Markegem. Obie lokalizacje wyposażone są w nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, aby w najlepszych warunkach zachować 4000 ton własnej produkcji. Sortowanie, działalność handlowa i administracja odbywa się w siedzibie firmy w Markegem. Obecnie firma dysponuje powierzchnią 90 ha sadu. 40% to jabłka a 60%  stanowią gruszki. Sady znajdują się w całej zachodniej i wschodniej Flandrii. Nasze 2 główne odmiany to "Konferencja" i "Jonagold".

 Istnieją także dwa sklepy, w Markegem i w Harelbeke, gdzie obok naszych jabłek i gruszek, oferuje się pełną gamę świeżych owoców i warzyw klientowi detalicznemu. 

Praca

Ciągle poszukujemy osób zmotywowanych i zaangażowanych. Czy jesteś zainteresowany pracą dla nas ?.....  Jako picker owoców lub pracą przy sortowaniu....., wyślij nam kopię paszportu z danymi kontaktowymi.

collage2

 

Jonagolddoyenne